| anonim_4396 a întrebat:

De ce asteapta fetele sa fie bagate in seama pe Facebook? Si daca le dai mesaj ori primesti seen sau nici macar seen

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La alea care nu primesti mesaj citit adica semnul bifat e pentru ca nu te are la prieteni si mesajul se duce la cereri de mesaje, nu se uita multe acolo si le aduna angro. Daca vede mesaju si nu raspunde e taranca, macar poate sa zica nu ma intereseaza propunerea sau am alte cerinte de cautare

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei baieti vreti sa fiti invitati la un suc, sa stie fetele

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Ar fi ceva laughing)) ce mi s-a intamplat anul trecut. vorbeam cu una de ceva timp si ma invita la suc laughing joaco pe asta.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Baieti sunteti penibili pe zi ce trece, ce mai urmeaza

ps partea mea feminina a raspuns

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cine a zis ca vor sa fie bagate in seama?
Ele sunt obsedate mai mult de like-uri... Se chinuie sa para misto, isi creeaza o imagine, iar cand le vezi in realitate, dai de niste taranci deloc educate, in multe cazuri.

| Sofer a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Adevarat. am vazut destule fete din astea.

| Endoryus a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Foarte bine punctat.

| Drimmero a răspuns:

Li se urca faima la cap de mari vedete, dar doar Facebook-ul le stie, unele traiesc prea virtual, au o identitate bazata pe puterea wi-fi-ului.

| Freya1 a răspuns:

Poate nu vor atenție de la tine, poate asteapta atenție din partea altcuiva

| Dalmore a răspuns:

Cine te-a mintit ca asteapta sa le bagi in seama? Pe mine ma enerveaza cand am mesaje de la necunoscuti sau tipi cu care nu prea vorbesc, trebuie sa am o zi buna ca sa nu-i dau direct block. De unde ideea asta ca daca exista o tipa pe Facebook si asteapta ceva de la tine? Fetele pot exista pe Facebook cu multe scopuri.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Deoarece sunt timide unele, iar pe altele nu le lasă orgoliul!
Și seen? Ori are altcineva care n-ar trebui acces la contul lor, nau timp să răspundă, sau vor să pală „cool".

| Endoryus a răspuns:

Parca in realitate difera laughing
Divele bune de nimic au acelasi comportament peste tot.

| MPersephone a răspuns:

Daca nu iti raspund, probabil ca nu vor sa fie luate in seama de tine.
Poate nu vei crede, dar nu orice persoana cu vagin te vrea.

| Mihai1499 a răspuns:

Hmmm, depinde. De obicei, fetele primesc mult mai multă atenție, și de la străini, și de la prieteni, e mult de zis la capitolul "de ce", dar nu ăsta e de ce ul pe care l-ai întrebat.

Unele nu consideră că vrei sau nu ai nevoie de un răspuns, altele te ignoră pentru că nu te plac, altele te ignoră pentru că nu te știu. Și altele nu știu ce să-ți zică / cum să reacționeze sau dacă ar trebui să o facă. Cum am spus, dacă nu ești tu ieșit din comun de popular, au interacțiuni cu mult mai mulți oameni decât tine. Și e un număr limitat de oameni cu care oricine poate / vrea să țină legătura.