| 12235435111133 a întrebat:

De ce atata prostitutie la noi in tara? De ce e plin de astfel de fete pe toate posturile tv si in toate ziarele? Poate sunt si fete in tara asta care vor sa fie actrite, cantarete, dansatoare fara sa apara in lenjerie pe scena sau sa dispere in filme cu scandaluri. Chiar nu va pasa de ele nu? Asa inchisoare de femei a ajuns tara noastra, singurul drept care il avem e sa aparem goale sa fim respectate, altfel ne bat baieti, suntem amenintate cu moartea si gonite pentru ca incercam sa traim fara prostitutie. Asa a ajuns legea aici? De ce?

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Acum inteleg de ce Sanziana Buruiana n-a ajuns prim-ministru