| _pink a întrebat:

De ce barbatii lovesc o femeie? Ati lovit vreodata o femeie, o palma sau altfel? Ati primit vreodata o palma de la un barbat? De ce a dat? Care ar fi motivele pentru care ati da intr-o femeie? Ce ar trebui sa zica sau sa faca? Ce ar fi la limita intelegerii?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Sunt fata, si da am primit palme de la baieti, de la mai multi in joaca si mai dadeam si inapoi, dar ce ma uitmit am primit si cateva palme\pumni de la un fost prieten foarte bun, oricum acum ii un nimic pentru mine straight face mi se pare cel mai urat gest din partea un baiat/barbat sa dea intr-o fata straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se ajunge la lovituri si chestii de genul atunci cand nu mai exista argumente.Nu ai argumente sa sustii ca un om calm si diplomat ceea ce crezi,recurgi la alte lucruri in a-l domina pe cel de langa tine. Nu am primit vreo palma de la vreun barbat,dar daca s-ar intampla asta s-ar duce acea "limita a intelegerii". Bine,ca mai sunt si exceptii, sunt unele femei care chiar merita. Asta depinde de barbatul respectiv, cum alege sa o "pedepseasca ". Intr-un mod diplomatic sau intr-unul mai...colorat.