Abh
| Abh a întrebat:

De ce barbatii sunt asa de atasati de masinile lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mirosul de bere nu le deranjeaza pe masini. Masinile nu au prietene. O alta masina nu cauzeaza nici o cearta. O masina nu se asteapta la complimente sau la flori. Poti sa te holbezi si sa comentezi linistit alta masina, ca masina ta nu se supara. Ce sa mai...chiar au motive.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un simț mult mai dezvoltat la bărbați și de aceea. Bine, nici femeile de acum nu se dau în lături de a avea o mașină puternică, îngrijită, etc.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Pt ca masina pentru ei e ca o femeie numai ca indeplineste sarcini de transport si ii adauga complimente ca sa arate cat de cat mai frumos sa atraga atentia publicului. atat interior cat si exterior.

April
| April a răspuns:

Poate fiindca nu-i contrazic niciodata?

| Barajag a răspuns:

Sti de ce? Se simt mai puternicibig grin

Abh
| Abh explică:

Alex, daca noi femeile nu am fi atat de atasate de cumparaturi, voi, barbatii ati muri de foame.

| clauss a răspuns:

Pentru ca iti ofera adrenalina

| elena a răspuns:

Pentru ca nu iubesc femeile...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Barbatii sunt atasati de masinile lor pentru ca le creiaza senzatii tari si adrenalina. Sofatul in general este o arta, o pasiune, ceva frumos si relazant.

| Ana a răspuns:

Unii spun ca masina este femeia lor, pentru ca este fidela laughing

| Alex a răspuns:

De ce femelie sunt asa atasate de cumparaturile?

| Alex a răspuns:

@Abh: Nu murim de foame. Ne pricepem sa cautam ce ne trebuie la bucatarie. Se zice ca barbatii sunt mai buni decat femeile la bucatarie. Barbatii pot sa faca mancare singuri si femeile conduc masini singure, nu-i asa? In concluzie, nu murim de foame.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Asa cum tu esti atasata de hainele tale, asa sunt si ei atasati de masinile lor. E simplu.

| Roby67 a răspuns:

Cu masinile ne putem juca tot timpul cand avem chef, cu femeile numai cand vor ele happy

| YourDailyApple a răspuns:

Nu stiu, n-am masina.

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Barbati nu sunt atasati de masinile lor, sunt atasati de senzatiile pe care le ofera, cum ar fi sa goneasca cu viteza mare etc, si daca nu ar avea masini nu ar mai putea beneficia de aceste "senzatii", De accea tin la masinile lor, sau pentru al 2-lea motiv [au dat prea multi bani pe ele si nu vor sa faca risipa ] tongue Sper ca te-am ajutat, Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai drepate, eu am trei masini si sunt foarte atasat de ele, masina de calacat, masina de spalat si masina pentru gatit, asta -s eu, un nostalgic melancolic

| Lwka a răspuns:

Probabil sunetul :X si caii(putere) laughing