| ancabanea a întrebat:

De ce barbatii sunt mai cuceritori?

19 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Doar o parte din ei, nu toti, problema din ziua de azi este ca pleaca la "vanatoare" multi care nu au nimic in cap si nimic de oferit, doar fac galagie, spectacol, si la final isi bat joc de femei care confunda aroganta cu increderea, apoi strica imaginea barbatilor care chiar stiu sa respecte o femeie si au valori sanatoase, dar nu sunt asa vocali, si uite asa devenim toti barbatii niste "nenorociti care nu vor decat sex", ce sa facem.

| dullcat a răspuns:

Li s-a intiparit acest tipar comportamental din mosi stramosi.

| Hyperion7 a răspuns:

Asta e rolul nostru

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

Și dacă nu ai vrăjeală ce te faci?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Daca nu ai vrăjeala, iubești sincerwinking
Adică unii pot avea toată vrăjeala din lume că tot triști rămân.

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

Din păcate fetele sunt atrase de ei!
Tu pari tipul care are vrăjealăhee hee

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Poooooate însă nu garantez I don't want to see

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

E bine că ești modest.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Exact rolling on the floor
Tu cum stai cu vrăjeala?laughing

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

Eu sunt introvertit happy eu nu am din păcate vrăjeală.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Dude,i'm an introvert too
Dar tot am vrăjeala I don't want to see
Dacă dorește al tău suflețel, vorbim mai multe în privat, ce zici, te bagi?big grin

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

O să te contactez zilele astea happy mâine sau poimâine. Ești un tip de treabă, mă mir că mai există așa oameni big grin
Am mâncat o ceapa și vad că m-a luat somnul happy altfel îți scriam acumhee hee

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

O ceapă?laughing
No,cum știi tu,ce sa zic.
Dar un lucru, daca vrei sa vorbim, trebuie mai întâi să îmi accepți cererea, aici, pe TPU.
In rest, scrie-mi când te deciziiiibig grin

| Celdrept a răspuns (pentru Hyperion7):

Te am la prieteni man ai uitat cine sunt laughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru Celdrept):

Nu mai știu, zău

| StoicAnalysis a răspuns:

De-a lungul istoriei, barbatii au avut, au si o sa aiba 3 puteri dupa care au tanjit, tanjesc, si o sa tanjeasca.
1. Banii
2. Puterea militara/forta fizica
3. Femeile.
Drept urmare, orice actiune si bun material care ar putea genera una din cele 3 sau chiar toate, vor fi cucerite de barbati.

| Ilovedinero a răspuns:

Ei au vrajeală. Fetele nu au nevoie de ea, ele sunt frumoase

| andrey69 a răspuns:

Pt ca asa suntem construiti.
Din proprie experienta iti zic ca nici o fata care are stima de sine ridicata nu va cauta un biat pentru nimic, chiar de isi doreste ceva de la acel baiat.

| Eusuntd a răspuns:

Au doar vrajeala mai bunahappy Sa agate si ei ceva, vor asta mult mai mult decat femeile