| MagieAdevarata7461 a întrebat:

De ce cand intri intr-o incapere acolo unde o persoana de sex opus se schimba si ii vezi in lenjerie intima e atata nebunie? Cum de nimeni numai are nici un fel de inhibitie cand e pe plaja? Adica se comporta fie baiat fie fata mai ceva ca la o tragedie. Nu stiu cum sa se acopere cu mai multe haine si sa te injure. Ce e asa nenorocire? Parca nu ar avea si ei 2 maini si 2 picioare si lenjerie intima. Mai mult spun despre fete. Mi s-a intamplat de cateva ori sa intre niste fete peste mine cand ma schimbam si nu stiau cum sa iasa mai repede dar cand se intampla invers tipau ca nebunele de parca voiam sa le omor. Pe plaja nu stiu cum sa umble cu bikini cat mai mici (cred ca in cateva decenii vor fi doar plaje de oameni dezbracati daca continuam asa ) dar asa vai nenorocire. Mi se pare absurd

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ciudatenii rare cu femeile nu-i asa?

| darrio2007 a răspuns:

Esti inca tanar, asa-i? Pe femei nu le va intelege nimeni niciodata. Uite aici ceva amuzant.Si este doar capitolul 1.

Sursa:http://rboy.ro/wp-content/uploads/2011/11/CarteaSaIntelegemFemeile.jpg

| LoveSleep a răspuns:

Din același motiv pentru care se acoperă după ce fac sex, sau nu te lasă să te uiți când se îmbracă după. Logică de baltă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei prostești preluate din filme sau de la părinți. Iar pe plajă poate consideră că și așa toată lumea e în costum de baie și nu contează.