| Helpmeeveryday a întrebat:

De ce cateodata simt ca il iubesc si cateodata il urasc?
Pur si simplusad
crying(

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Pentru ca de multe ori reactionam la nervi, ne lasam duse de impuls, de situatie.
Mi se intampla si mie sa inchid uneori o conversatie cu el si cand inchid sa zic,, ahh, nu te mai sufar prostule! ".
Pentru ca pur si simplu fiecare sentiment e condus de situatie.
Nu poti uri ce iubesti, in schimb poti fi furioasa.
Nu e ura sentimentul pe care il avem, nu putem duce lucrurile la un o asa extrema.
Asa va fi mai tot timpul, nu mereu sunt situatii ruooooz si totul e bine si frumos [ desi mi-as dori din tot sufletul sa fie asa. ]
Ai grija de tine, si stai linistita ca sentimentele de moment nu prea le poti controla.
In speranta ca ti-am fost de ajutor, Kaylie!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ura? Adica ura din aia pe bune?thinking Pai, atunci nasol.Imi e imposibil de imagnat cum poti uri o persoana pe care susti ca o iubesti.Adica sa fim sinceri, nu urasti nici pe cel pe care stii sigur ca ti-a facut rau pentru ca incerci sa ii gasesti circumstante atenuante d-apoi pe cineva la care tii.Ciudatbig grin

Elianna
| Elianna a răspuns:

Asa e cateodata dragostea, cu nabadai!

| Filly_6570 a răspuns:

Pentru ca de la dragoste la ura e doar un pas si de foarte multe ori pur si simplu facem pasul asta si intr-o parte si in cealalta. Motive sunt multe.