| huuu a întrebat:

De ce e bine sa colaboram si sa comunicam? vreau pareri sincere nu copiate de pe >net

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Este un mod de a crede ca pacalim singuratatea.

5 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Nu stiu daca e bine sau nu. Insa ca indivizi depindem de specie, iar ca individ nu stiu cum m-as descurca in ziua de azi fara interactiuni cu specia, desi o parte din specie o detest.

| irbis a răspuns:

Oamenii sunt unici, cu idei, pareri experiente unice. Comunicarea permite acces la acestea si la alte puncte de vedere. Cineva poate vede acelasi lucru din alt unghi, cu o perspectiva noua.

| M25M a răspuns:

Sa inteleg ca ai tema, foloseste-ti mintea, de ce comunici, de ai nevoie de comunicare?

Răspuns utilizator avertizat
| Mocanu_Marius_1970 a răspuns:

Intra pe http://comunicarepersonala.com/ si citeste cu atentie fiecare articol ce apare in fiecare zi. Eu sper ca te vor ajuta articolele scrise de mine si vei avea alta perceptie asupra vietii. Succes!