| Revoluționarul a întrebat:

De ce e bine să te bage lumea în seamă? De ce e rău să fii ignorat?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din nou... de unde pana unde faptul ca este bine? Unii prefera sa fie bagati in seama, alte persoane nu.

| Catrice a răspuns:

De ce este bine sa ai cont pe TPU?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Catrice):

Fiindcă doar în online ne putem da ceea ce nu suntem în real.Deși chiar și aici dacă ai înțelepciune îi poți "mirosi" pe prefăcuți.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu as prefera sa fiu ignorat si lasat in pace. Nu imi place cand lumea ma baga in seama si incearca sa tina o conversatie cu mine.
Eu sunt ceva gen: "The solitary wolf". Ador cand imi petrec timpul singur, e mult mai relaxant decat cu cineva. Ma stresez mai mult cand sunt cu cineva.

| mentholinks a răspuns:

E bine sa ti-o tragi cu fete nu cu baieti.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mentholinks):

Si la fete la fel? La fete tot cu fete e bine?
Eu personal nu vad ce e rau in fete x fete sau baieti x baieti.

Răspuns utilizator avertizat