| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa m a bage si pe mine lumea mai mult in seama?" Cei de la scloala si in general. C um sa ma conport? C e pozitie sa am?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa stai capra ca sa rada toti de tine, iar asta inseamna sa te bage lumea in seama, ca doar asta ai vrut.

| svartirhimnar a răspuns:

Eu zic să înveţi să scrii.

| Stassy a răspuns:

Stai normal in banca laughing
Chiar vrei sa fii popular? Adica nu e mare lucru, fii de treaba cu toti si gata happy

| Banibanibanibanibani a răspuns (pentru Stassy):

Hahaha ce amuzanta laughing penibil din partea ta big grin.

| Stassy a răspuns (pentru Banibanibanibanibani):

Zii ce vrei laughing Am vrut doar sa te ajut. Daca tu crezi ca e penibil citeste putin intrebarea ta.

| Banibanibanibanibani a răspuns (pentru Stassy):

Ti-o scriu din nou, atunci m-am grabit. Buna tuturor! Ce sa fac ca sa ma bage si pe mine lumea mai mult in seama, cei de la scloala si in general. Cum sa ma conport, ce pozitie sa am? Multumit/a

| Stassy a răspuns (pentru Banibanibanibanibani):

Da sunt foarte multumita. Raspunsul ramane acelasi. Si chiar nu e penibil.

| Banibanibanibanibani a răspuns (pentru Stassy):

Mda...