| Heunng a întrebat:

De ce e societatea asta atât de înapoiată? Am cunoștințe bărbați care spun că dacă te razi pe picioare esti pe invers. Ei în ce epoca trăiești? Nu știu că bărbații adevărați se rad chiar și intrafesier?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un tip decent se rade pe piept daca are par, sub brat si zona genitala. Numai femeile se rada pe craci.

| RAY a răspuns:

Sincer de-si sunt pro progres, nu vad de ce ai face așa ceva

| Hammurabi a răspuns:

Poți să te razi peste tot și pe unde vrei până vei arăta ca o pisică egipteană.
Iar dacă tu crezi că atunci când nu vei mai avea nici un fir de păr pe tot corpul, vei fi bărbat adevărat... cine te oprește? laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Eu ma fac pe picioare, dar asta pentru ca nu sufar parul corporal, si mi-ar fi jena sa ma arat in public aratand ca o maimuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa e. Le sta aiurea barbatilor epilati pe picioare, cel putin eu m-as simti jenat sa ma afisez in public asa.
Hai nu zic sa ai ditamai parul pe picioare dar nici epilat nu e extrema cea mai valabila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor
Dupa judecata acelor barbati, eu trebuie sa ard in iad

| Cheo0S a răspuns:

Pai majoritatea cunostintelor care se rad pe picioare sunt pe invers din cate stiu. Ori bisexuali. De cand gay a devenit o jignire? Daca ii spui unui om ca-i gras inseamna ca esti inapoiat?

| Heunng explică (pentru Cheo0S):

Mai poți să stai jos cu atâta par la fund? Barbatule

| Cheo0S a răspuns (pentru Heunng):

Nu maraii la mine dragutule. Supara adevarul? Nu ai nici un motiv sa te razi la fund numai daca ti-o iei sau esti vreun pervers ce are chef sa ii se faca anilingus.