| Amani a întrebat:

De ce e toata lumea impotriva lui basescu?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai si intrebi de ce?!
Priveste in jurul tau, Basescu e un hot, chiar nu-ti dai seama ca si-a batut joc in ultimul hal de Romania?
A inchis spitale, a taiat salarile, din cauza lui, trebuie sa stau singura singurica fara mamica mea care e plecata in Italia de 8 ani de zile, si-atunci cum sa nu fiu impotriva? Ce mi-a oferit el, in toti acesti ani de zile de cand este la putere? Iti zic eu:scarba totala si multa dezamagire.
Si unde s-au dus toti banii de pe spinarea noastra?
In buzunarul lui Basescu si la toata clica lor de PDL-isti.
Am cea mai proasta parere de pana acum de acest presedinte.Pur si simplu nu a facut nimic pentru tara asta, zicea c-o sa traim bine, din contra, s-a anuntat la Tv, criza economica se va inrautati si mai mult de cum a fost.
Asta este.Ma gandesc ca poate ne meritam soarta asta, atata timp cat lumea inca il mai vrea la putere.
Pa, pa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fatuca, Basescu nu era presedinte acum 8 ani cand a plecat maica-ta la cules de capsuni... invata niste aritmetica, daca tot stai degeaba in Romania...

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigore1239):

Asa iti iese tie socoteala cand faci 2012-2006? Iti iese 8 ani?
Bravo, electorat USL-ist, va meritati liderii! Sau invers...
rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindcă lumea s-a săturat de mitocăniile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea e suparacioasa aiurea, doar o stii si tu cum e...

| IndiferentXD a răspuns:

De ce sa nu fie?!

Răspuns utilizator avertizat
| Denis777 a răspuns:

E simpatic "un marnar betiv ce minte, ascunde flota-n maneca si devine presedinte"sau "imi place vinul sec imi place sa petrec, la bautura sa ma intrec, sunt ciumeg" es simpatic nu stiu de ce se enerveaza tata ca ia luat din salariulaughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Denis777):

/Ai ascultat mult Paraziţii până să vii cu replicile astea?

| Denis777 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da vreo 5 ani, te deranjeaza cu ceva?