| anonim_4396 a întrebat:

De ce facultatea nu mai este despre a invata ceva, ci despre a trece examenele si a gasi cat mai multe metode de copiat?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Pai daca vrei sa inveti, invata.
Daca vrei sa te distrezi normal ca nu vei pierde timpul cu invatatul si vei incerca doar sa supravietuiesti examenelor.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tind să cred că faci referire la facultățile private, unde, vorba aia: "dai banul și treci anul!", unde contează mai mult cantitatea (nr studenților), nu calitatea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru ca tot vanzator la tutungerie ajungi.

| FaraNumePls a răspuns:

Pai trebuie să te distrezi, așa e lumea acum.

| oFrunza a răspuns:

De ce pinguinul nu poate zbura dar se bucura de orice moment?