| qMadiixD a întrebat:

In cateva saptamini dau examenele si o sa se puna camere :-((, care ma poate ajuta si pe mine cu niste metode de copiat? :S.
Ceva care sa nu fie la vedere! va rogg kiss
dau funda la cele mai bune metode;-)
Mersi mult! :-x :-x

Răspuns Câştigător
| AmyAmya a răspuns:

Hei! Poti sub ciorap sa iti pui copiuta! Ca sa o vezi trebuie sa porti fusta. Poti sa iti scrii in palma ce doresti si te prefaci bolnava. Cand iti vei sufla nasul sau bei apa te poti uita. Iti poti cere voie la baie, iti pui in pachetul cu servetele copiutasi te vei uita pe ea. Daca imi mai vine vreo idee iti voi scrie! Sper ca te-am ajutat!

| qMadiixD explică (pentru AmyAmya):

Oke kiss. mersi :X

| AmyAmya a răspuns (pentru qMadiixD):

N-ai pentru ce :*