| anonim_4396 a întrebat:

De ce isi pun intrebarea fetele: daca tipul "x" o iubeste sau vrea numai sa profite de ea fizic? E natural ca baietii sa fie interesetati in exces de partea fizica dintr-o relatie, ca pana la urma partea emotionala nu poate exista fara a fi pusa in aplicare in dormitor.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu sant in stare sa discute cu ei, lipsa de experienta in viata nu cunosc smecheriile pe care le cunoastem noi trecuti prin viata. Copii au mai multe dubii cand exploreaza teren nou, in schimb noi incepem sa ne facem o rutina din asta, stim abordarile cum merg si ce avem de facut cand nu ne convine ceva

| RAY a răspuns:

Daca tu nu ai iubit vreodata nu vorbi de iubire

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Man, crede-ma ca am iubit prea mult - eram copil la mine, de o vreme insa m-am trezit la realitate.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa știi ca nevoie de iubire avem cu toti chiar dacă nebam asta și eu neg asta, dar asta nu rezolva nimic iubirea face parte din iluminare

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si daca nu o poti obtine? Daca e imposibil? Crezi ca daca pana la 30 de ani nimeni nu te-a iubit te va iubi cineva de acu incolo?
Eu m-am impacat cu ideea de a nu mai fi iubit vreodata, dupa ce cu mai multi ani in urma m-am indragostit nebuneste desigur in zadar. Dupa ce mi-am revenit mi-am bagat in minte sa nu ma mai apropii de fete decat in anumite circumstante prestabilite cu sanse de realitate 0, 01%, si sa nu mai pun suflet deloc.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu la fel și mossoti

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca pana la urma partea emotionala nu poate exista fara a fi pusa in aplicare in dormitor.
Fiindcă dacă e e-moție se referă la moție, adică la mișcare.
Iar sexul asta înseamnă, mișcare. Și ca să nu se zgârie pe spate, se face în pat.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nimic in exces nu e natural lol. O fata are tot dreptul sa se intrebe daca e iubita cu adevarat sau doar un obiect temporar de abuz.

| cldcrist a răspuns:

E de datoria barbatului sa o faca pe femeie sa se simta iubita.
Sa o surprinda cu mici atentii, gen tricouri(https://www.redbubble.com/......mapow/shop bijuterii (https://www.miniprix.ro/femei/accesorii/bijuterii), flori si asa mai departe.
Daca si in acel moment femeia isi mai pune intrebari, inseamna ca tu ca barbat trebuie sa o lasi dracului, ca e batuta in cap.