| Loreddana a întrebat:

De ce le place multor barbati sa se dea drept femei pe internet?

19 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Orice barbat are un instict de tarfa in el.

| AdyAdeluş a răspuns:

Pai,sunt mai multe variante, iti voi zice doar doua pentru ca doar astea imi vin acum in minte:
1. Fetele obtin mult mai multe decat baietii numai prins simplul fapt ca se dau drept fete.
2. Vor sa se infiltreze in viata ta si sa afle ceva ce vor ei sa afle, si se gandesc ca ai spune mai cu lejeritate probleme-le tale sau eu stiu, de cine iti place cu o fata decat cu un baiat. Si vor doar sa afle mai multe despre tine.Dar ai grija cu genul asta de baieti! Bafta multa! Pentru mai multe sfaturi trimiteti-mi mesaje in privat!

| MaliciousDeath a răspuns:

De obicei cand strigi pe internet ca esti femeie, atentia masculilor alfa din jur cade imediat asupra ta.
Motivele tin si de imprejurimile in care se intampla asta, dar de obicei indivizii duc lipsa de atentie ori asteapta diferite beneficii(ca in cazul mmorpg-urilor de ex.). Adica eu doar de categoriile astea am dat pana acum.

| Seepty a răspuns:

Pai se dau drept fete pentru ca vor sa stie mai multe despre ele sau alte motive care le aduc beneficii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai tu ai dat de asa dubiosi straight face.
Probabil ca sa afle mai multe chestii despre tine care i le-ai zice cu mai multa lejeritate unei fete.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Probabil sa afle cum sa abordeze o femeie. Astfel, vad la alti barbati tactica si o pot pune in practica. Bine, acum depinde. Daca ia o poza de pe internet si o pune la profil, e o treaba. Daca se imbraca, ca o femeie, si isi pun poze cu ei pe net, este cu totul alta treaba. Aia deja o dau in altceva.

| Bøøgey a răspuns:

Estrogenul. La unii e mai putin, la altii mai mult... whistling

| HaHaGirl a răspuns:

Pt ca femeile sunt mai destepte,mai frumoase,mai ''open mind'',mai seducatoare,mai excitante,mai sincere,mai senzuale,mai.,mai.,mai...; femeile sunt cu mult mai descurcarete si mult mai ''fine'' intr-o femeie ai mai multa incredere decat intr-un barbat, datorita faptului ca suntem mai open mind stim sa ''conducem '' mai bine, unii din ei se blocheaza, femeile mereu pot sa iasa din incurcaturi sau mereu pot obtine ceea ce vor, avem anumite atuuri pe care ei nu le au happy

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru HaHaGirl):

Cat narcisism.

| HaHaGirl a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Adevarul pur happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Ai dreptate, femeile ne sunt superioare. Propun ca la orele de sport acestea sa faca mai multe decat baietii, propun sa se introduca armata obligatorie pentru femei ca pentru barbati a fost si nu vrem discriminare, nu? Propun ca femeile sa iasa la pensie mai tarziu decat barbatii? Propun ca femeile sa se simta atunci cand ies in oras cu un barbat si sa ii plateasca consumatia, propun ca muncile care implica activitati fizice intense sa fie facute de femei, propun.
Ne sunteti superioare, cred ca ar trebui sa faceti mai multe decat noi, nu doar sa dati din gura respectiv tastatura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Pai e interesant sa vezi toti obsedatii cum iti cer poze sau mai stiu eu ce.

| HaHaGirl a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Nu am zis ca va suntem superioare doar ca femeile au ceva aparte,ceva ce barbatii nu au,tocmai pentru ca voi sunteti cei care puteti face tot ce e greu nu pareti a fi ca noi,femeile sunt mai ''fine '' (nu-mi vine cuvantul) mai sensibile,mai romantice care lucrurile astea vin de la sine,un barbat nu e intotdeauna romantic si gentil, daca esti unul dintre cei care plateste consumatia, deschide usa(atunci cand trebuie) daca esti omul potrivit la momentul potrivit atunci da, poti spune ca esti un barbat deosebit pentru ca puuutini fac asa ceva, la sport..la sport depinde de profesor eu la liceu aveam un prof care ne punea pe noi sa inconjuram tot liceul si toata curtea de 5 ori si baietii de 4 deci depinde, si lasa-ma ca tot noi ducem greul; sa fi sotie, mama sa ai serviciu sa faci curat bla bla bla nu e asa usor, n-am sa fac eu asta niciodata dar sunt altele care saracele la 25 de ani sunt satule de copii,barbati si serviciu,depinde de norocul fiecaruia si de cata ''scoala'' ai,eu nu cred ca femeile sunt superioare barbatilor, suntem toti egali doar ca voi sunteti mai rezistenti, si degeaba se ascunde lucru asta :o femeie cand plange, nu plange pe umarul unei prietene cu adevarat ci pe umarul iubitului/sotului, deci voi sunteti stalpu....hai sa va creasca orgoliul pe voi laughing) si legat de al doilea comentariu, exact e foooarte interesant sa fi barbat sa te dai drept femeie si sa o pui pe una sa se dezbrace sub pretextul ''vreau sa vad daca ai sanii mai mari ca ai mei '' - am auzit si din astea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Nu mai comentez prima parte ca mi-e sila si am treaba. Am sa ma refer la partea cu dezbracatul sub pretextul sanilor, ****. Trebuie sa fii si proasta sa faci asa ceva. Daca eu as fi femeie m-as asigura ca vorbesc intr-adevar cu o femeie si nu cu un barbat, si chiar de as vorbi cu o femeie tot nu m-as dezbraca sa ii arat aleia tatele mele. Recunosc, si eu m-am dat dre[t femeie pe net, dar nu pentru a vedea tate ca daca voiam sa vad tate ma uitam la un fil porno. Am facut asta doar pentru a ma amuza de toti barbatii care ar fi in stare sa-si manance propriul **** doar pentru a vedea pe una dezbracata. Era chiar amuzant sa primesc mesaje de genul "pisi, imi dai si mie o poza sau web?"
Mda, seara buna.

| HaHaGirl a răspuns:

Bai,un oral nu-l faci ca esti fortata,il faci ca vrei,deci eu consider ca alea care o fac apoi zic ca sunt fortate vor doar sa se scoata,si legat dc vrei tu hai sa-ti zic cum sa te descurci si singur :imbraca-te in clown(se zice, e cuvant american deci din engleza americana nu cea britanica ) mai scrie pe TPU, mai vb cu una, mai inchide gura si deschide-o doar cand trebuie sa-ti sugi ***! acum ai inteles cum se face? mare rahat in capul tau amestecat cu miez de nuca, e bun?

| AR1373 a răspuns:

Pai si mie imi place sa ma dau uneori baiat pe net, sa vad cum se comporta intre ei.
Deci doar din curizitate sau sa vada daca le ascunzi ceva.
Pot exista multe motive.

| ClauditaSmile a răspuns:

Ca sa atraga atentie

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Ca sa vada cum reactioneaza femeile