| zeus24 a întrebat:

De ce lumea in general are o parere proasta despre baieti care poarta colanti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mi se scoala voma in gat cand vad asa ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca... poarta colanti

| Drimmero a răspuns:

Prietene, aia nu sunt baieti, cel putin nu cu mintea.

| LPCTSTR a răspuns:

Fiindcă sunt destinate fetelor/femeilor.
Practic și mai pe scurt: niște faze în ceea ce privește procesul de pizdificare a unui "bărbat".
Scuză-mi exprimarea, internetul este nemilos.

| SG1995 a răspuns:

Pentru că nimeni nu vrea să-ți admire fesele și ouțele.

| Justme1997 a răspuns:

Pentru ca colanții sunt atat mulați încât se vede destul de clar conturul zonei genitale, cam iese in evidenta. Excepții: sportivii care poarta leggings sportivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din prostie, Depinde si unde ii Porti cand faci sport e ok.
E amuzant cum unii numesc pizd.e si ei poarta manusite sa nu facã cumva bãtãturi in salã cu maieu larg, plus isi si incoarda abdomenul si gambele in fata oglinzii laughing