| FanaticStefan a întrebat:

De ce majoritatea oamenilor beau coca-cola?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De sete și pentru că au ajuns să fie dependenți de această băutură periculos-ispititoare.

greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa le placa,posibil sa se simta la moda,posibil sa fie castigati de reclama,posibil toate la un loc!
Eu, insa, nu beau.

| Graphee a răspuns:

- Dependenţa, plăcerea şi să fi 'cool'.

| 愛日本 a răspuns:

Pentru că e foarte bun să recunoaştem!

| a1doru a răspuns:

De fraieri!rolling on the floor

| Laryyy97 a răspuns:

Pentru ca are acid si cofeina, ceea ce ne face sa ne simtim bine si energici...cred laughing eu de-aia beau laughing

| Aide a răspuns:

Buna. majoritatea oamenilor beau coca cola deoarece ea contine cofeina si este ca un,, inlocuitor" al cafelei. si odata ce este bauta des aceasta, datorita cofeinei creeaza dependenta