| VibeTrix a întrebat:

De ce nu imi mai pot pune poza de profil?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa ti se aprobe poza iar asta ia ceva zile, ai un pic ( ma rog, mai mult de un pichee hee ) de rabdare

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica in weekend nu se lucreaza la site, tind sa cred ca e cam abandonat si in timpul saptamanii,, trebuie sa ai o maxima rabdare aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ihimm, eu sunt exemplul cel mai bun pentru rabdare. day dreaming De luni nu mai am poza si in fiecare seara cand vad ca nu mi-au aprobat poza imi aleg alta, in ritmul asta o sa am avatar peste doua saptamani. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Bwhahahahahaha, daca ai noroc ai avatar in 2 saptamani.

| Aslam a răspuns:

Si eu astept de 2 zile sa mi se aprobe poza...

| CryLulu a răspuns:

Trebuie să aștepți o aprobare.