| dany1988122 a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa scot cardul din google pay? Zice ca trebuie sa introduc alt card ca sa il elimin pe ala si eu vreau sa il elimin din sistem.

4 răspunsuri:
| SharpEagle a răspuns:

Pentru ca Google este o mizerie. Nu mai este ce era odata, l-au perverit grav.
E despre a fi captiv, masurat, profilat, logat si influentat dpdv alegeri. Oamenii sunt doar o marfa pentru Google.
Primesc totul free, dar e doar o iluzie a gratuitatii. De fapt, isi dau toate datele personale in mainile lui Google, aparent de buna voie si nesiliti de nimeni. Si prin date personale nu ma refer doar la nume, prenume, adresa si numar de telefon. Ci tot ce tine de vietile lor, de afinitatile lor, de obiceiurile si traseele lor, cautarile lor online, click-urile pe care le dau, site-urile pe care le viziteaza samd.
La fel si Facebook, Twitter si alte asemenea gunoaie care manipuleaza si alieneaza pe foarte multi...

| dany1988122 explică (pentru SharpEagle):

Am aflat. Aveam un abonament activ.Am reusit pana la urma.

| SharpEagle a răspuns (pentru dany1988122):

Tot o mizerie ramane...
laughing

| dany1988122 explică (pentru SharpEagle):

Ce ai patit si tu? rolling on the floor