| yooocosti a întrebat:

De ce nu pot sa ma conectez pe Facebook de pe Yahoo Messenger? Adica sa vad de pe Messenger cine e online pe Facebook... funda pentru cel care imi explica!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu intri direct in facebook? Vezi in dreapta paginii cine este pe chat facebook.

| yooocosti explică (pentru darrio2007):

Pai asta stiu si eu, doar ca atunci cand vorbesti cu cineva pe mess si cu altcineva pe facebook...e cam enervant sa trebuiasca sa deschizi mereu ferestrele! happy