| FlorinCiokan a întrebat:

De ce nu primesc mesaje pe olx? Pana acum chiar credeam ca nu imi raspunde nimeni la mesaje dar mi-am facut un cont secundar si mi-am trimis mesaj pe contul principal. Si culmea nu apare. Am primit mesaje cand s-a facut site-ul olx sa zicem 1 luna de atunci nu mai primesc. W-T-F. Nu vreau sa fac alt cont. Ce as putea face sa primesc?

1 răspuns:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Este probabil o problema temporară...sau mai bine zis "era". Până acum probabil s-a și rezolvat problema laughing