| Baiceanu_Ioana_ a întrebat:

De ce nu reușesc să-mi găsesc și eu pe cineva?

11 răspunsuri:
| oSalamadra a răspuns:

Fie nu socializezi, fie ai standarde NORMALE, nu prea mari
Baietii sanatosi emotiomal si fara vicii sunt RARI

| VoidEternal a răspuns (pentru oSalamadra):

Sa zicem că găsești un bărbat sănătos emoțional, fara vicii, dar care nu e frumos. Sau poate sta cu părinții din varii motive. Sau care are un salariu mic. Mai e suficient pentru tine că e sănătos emoțional și fără vicii? Răspunde-ti ție, nu trebuie să-mi răspunzi mie, doar nu te minți singura.

| RAY a răspuns:

Ca fata nu ai cum sa nu găsești un băiat, ai tu pretenții mari, pretențiile sunt bune, dar câteodată mai exagerăm și noi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Necunoscându-te, habar n-am.
Arăți bine?

| Drimmero a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, poate ai standarde nerealiste, astepti printul pe cal alb iar la final nici calul nu te vrea. Depinde si cum arati, cum te comporti, ce ai de oferit. Sunt mai multi factori, dar stai linistita, daca esti tanara ai timp sa gasesti pe cineva.

| VoidEternal a răspuns:

Ca fata?

Standarde nerezonabile/nerealiste.

| oSalamadra a răspuns (pentru VoidEternal):

La voi standard nerealiste = sa nu ma bata

| VoidEternal a răspuns (pentru oSalamadra):

Am dezbătut de prea multe ori subiectul. Daca vrei să-mi citești argumentele citește aici. Sunt mai multe răspunsuri, nu doar primul, in caz că îl citești pe ăla și te simți triggered.

https://www.tpu.ro/......-spunem-2/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cea mai mare prioritate a ta?
Mai gândește-te.

| 4evergentleman a răspuns:

Posibil sa ai standarte prea high când tu de fapt ai o felie de maturi cu dinții!

| vZZyCCo a răspuns:

Nu cauți
_ UNDE_ trebuiewinking - așteaptăwinking