| alexandruioan a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza wwe pe televizor si unde pot sa il vad pe alt canal?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu se mai difuzează pentru că a expirat actualul contract între sport.ro și WWE. Acum poți să-l vezi aici: http://wrestlingnetwork.tv/shows/wwe

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu il poti vedea pe alt canal. Wrestling nu se mai difuzeaza in Romania.

| alexandruioan explică:

Cand il face inapoi ii mai arata?

| DarthNiger a răspuns (pentru alexandruioan):

Nu se stie daca mai semneaza un nou contract si eu as fi vrut sa il mai difuzeze la televizor, macar ocazional