| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se maturizează Andra Gogan și la 25 de ani tot postează clipuri pentru copii și adolescentele de 13-14 ani, ea însuși comportandu-se ca una de 14?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Pe internet se comporta ca o fata de 14 ani pentru a face bani.Tot contentul pe care îl face îl face pentru copii, din asta ii ies ei banii.La concerte, pe internet și cu fanii logic ca se comporta ca de 14 dar în viata reala îți garantez ca este mult mai matura. Daca scoți content pentru copii de ex nu poți sa vorbești în anumiți termeni și sa vorbește pe tonul unui contabil, trebuie sa ii atragi cumva, prin atmosfera și prin energia pe care o transmiti

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca face content pentru copii cum ar trebui sa se comporte?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Că așa iese banul.

| dullcat a răspuns:

Tipa traieste si face bani din vocea ei, ce ai vrea mai exact sa faca? Sa o ia pe urmele lui Miley Cyrus? Din moment ce dubleaza personaje din desene animate, e normal si sa isi intre in rol inclusiv in viata reala, tot pentru copii.

| Simpatic a răspuns:

Ala e targetul la ea, ea a ramas probabil la acea varsta intelectual.
Totusi sa nu faca cum au facut multe de astea care ieri pozau in inocente si azi devin din Hanna montana in Miley Cyrus, adica din aparent inocente devin niste dive de carton vulgare si drogate.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu vad nimic gresit cu ce face Andra Gogan. Nu mi se pare imatură. Doar pentru ca iti plac copiii si te porti copilaros nu inseamna ca esti imatur. Dacă ea castiga bani, are disciplina financiară si isi controleaza viata e mai matura ca 90% din oamenii de aici, indiferent de cat de subțire e vocea ei sau de varsta audientei ei.

Plus că mi se pare ca incerci să impui asupra Andrei o idee masculină de maturitate. Maturitatea feminină și cea masculină sunt diferite. Gogan mi se pare o fată matură dpdv feminin. Nu are nevoie să se masculinizeze ca sa fie matură.

| Celestina003 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Măcar nu postează goală ca alte vedete...

| StoicAnalysis a răspuns:

Unii oameni raman blocati la stadiul de copil, sau aleg sa ramana asa, daca asta le aduce profit. In cazul Andrei Gogan, eu cred ca se intampla ambele. Ea a ramas blocata la stadiul de copil, dar s-a intamplat ca blocajul ei sa-i aduca o forma de profit.

| literallythesamebruh a răspuns:

Pentru că ăsta este publicul ei țintă. Nu ne putem da cu părerea doar după ce face ea pe net. Poate în viața reală este cu totul altă persoană.

| Celestina003 a răspuns:

Habar nu am, pentru că Disney Chanel?

| Konstantinos99 a răspuns:

Banii sunt singurul motiv, inocenta desi in realitatea este alta happy ofera o imagine pentru fetele a caror arinti ar face orice pentru a cumara obiectele marca sirenele -Andra Gogan.

| DomnulPoliticos a răspuns:

Pentru ca din asta trăiește

| Geass1 a răspuns:

Pentru că doar copilașii s-ar uita la ea.