| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu sunteti in stare sa scrieti in google cand va intereseaza preturi, sau alte chestii ce le gasesti sub 20 de secunde, sunt unii care chiar au nevoie de un raspuns aici si nu se gaseste in google, dar restul? mai bine stati 30 de minute sau o ora, in loc sa cautati in 20 de secunde happy suntenti niste ratati happy astept raspunsuri dau funda :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nici măcar lene nu se poate numi, pentru că durează mai mult să formulezi, scrii şi postezi o întrebare de genul decât să cauţi singur pe google.
E doar prostie.

19 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Pentru ca multi nu sunt siguri pe ei, si vor niste sfaturi de la cei care au mai avut astfel de experiente.
Pa, pa!

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Ca de exemplu ce experiente? sa vezi un pret? happy sau sa te uiti la un orar? happy

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Cand am zis asta, nu ma refeream la un pret sau un orar. De exemplu : Cineva vrea sa cumpere ceva si vrea sa afle daca se merita, isi pune intrebarea aici si cei care au avut respectivul, ii vor raspunde la intrebare.
Daca e asa de greu sa-ti dai seama, e clar happy.
Nu degeaba se cheama " Toti pentru unu ". Aici ne ajutam. Deseori Google nu ajuta mai tot timpul.
Pa, pa!

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Eu imi dau seama de ce spui tu, si ceea ce spui este corect, dar tot altceva spui nu ce am intrebat eu happy de ce nu vrei sa ma intelegi si tu daca eu te inteleg?happy

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

In fine, dar nu e corect din partea ta sa ii faci ratati. Daca asta este alegerea lor, nu trebuie sa intervina cineva sa le zica ce sa faca si cum.
Bye.

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Daca mai bine stai jumate de ora, decat sa te uiti in 20 de secunde la ceva, sincer esti un ratat, si daca nu intelegi si tu esti o ratata. mai ai ceva de adaugat?

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Pun pariu ca, daca cauti ceva pe Google, jumate din raspunsuri sunt de pe TPU. Si nu mai fi tare-n gura online, ca nu tine treaba.
Te pup :*

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Eee nu? happy daca vrei iti dau numarul meu si te injur la telefon happy ratatooooooooooooo! :p

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Ia da-mi-l smug. Il duc asa putin pe la politie smug.
Hai ca n-am chef de glume, si singurul ratat de aici esti tu, ai niste replici stupide si niste intrebari stupide.
Pa!

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Iti prevad viitoru pentru anii viitori laughing o sa fii batuta in stilu romanesc de primul baiat care o sa stea cu tine laughing

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Serios?! Ma critici? Da tu n-ai oglinda acasa? N-am sa dau eu de tarani ca tine. :*

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Taran i ala care cultiva pamantu, da si ala i mai normal decat tine, pentru tace si cultiva happy tu esti o taranca fara pamant, si te bagi in seama laughing dar mie imi place pentru ca nu am nimic mai bun de facut, iti dau o educatie in timpul meu liber :*

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Vezi ca ai facut pleonasm, desteptule happy
"Viitor", "anii viitori" -> acelasi lucru :*

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Tu sa-mi dai educatie?
Bai copile, du-te intai pe la scoala, si invata sa scrii corect, apoi mai vorbim.
Taranca fara pamant? Nu-i gasesc sensul, sincer. rolling on the floor
Frate, te faci de rahat pe site. Mai bine du-te si citeste o carte, fa ceva, ca gramatica ta e vai si amar de ea.

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Viitorul se refera la orice moment care nu se petrece acum, ci in urmatoarea secunda, poate nu mam exprimat chiar bine, dar mai inteles nu? si astea fiind spuse, du-te la cadastru sa iti ceri o parcela happy

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Astea fiind spuse, ar trebui sa te duci la scoala!
"M-am" nu "Mam"
Degeaba esti tu smecher, ca gramatica ta e de tot rahatu.
Peace, si n-o mai lungi.

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Nu stiu, sa vedem de cine se rade daca mai raspunde cineva aici la subiectul nostru happy eu nu pot spune cine s-a facut de rahat las pe altii sa spuna happy sunt un pedofil necrofil, iubitor de sado-maso, nu ai vrea sa fii iubita mea? :*:*:*:*:*

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Aoleu frate, pe bune rolling on the floor) "De cine se rade"? Se zice " De cine rade". OMFG, nu vrea sa fiu iubita unui analfabet. rolling on the floor
Jet ma de aici, ca esti vai de capu' tau straight face, si cu asta am incheiat.

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Si mie imi place de tine :* cand o sa fiu iar in clasa a 4a poate o sa pun atat de mult accent pe gramatica cum o faci tu happy imi ajunge ca stiu lega 2 cuvinte si sa ma fac inteles. al tau admirator, pedofilu necrofil, iubitor de sado maso :*