| Robbe a întrebat:

Cica TPU laughing
Toti nu fac pentru unu dar unul face pentru toti cam asa ar veni...
Am vreo 10-12 intrebari care n-au raspuns si nici nu va siliti sa sariti in ajutor... sunteti jalnici, vreti numai intrebari de genu : "Cine imi da si mie statusuri cu tampiti?" Cand am pus si eu o intrebare mai grea, am stat 3-4 zile sa astept un raspuns, dar cand am pus o intrebare de genu: "Hai si votati vedetele, 1 pentru cutare 2 pentru cutare etc", am primit vreo 8-9 raspunsuri. Ba am postat de 3 ori intrebarea si la fel...
Pai ce site e asta ma, site de fite cu ratati!
E clar ca nu prea le aveti, situ asta e pentru prosti care cauta intrebari stupide pe care le gasesti cu un singur search pe google...

Am terminat, bft la "sukarit"!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Recunosc ca ai dreptate

| sandraBebe19 a răspuns:

Asa este!