| Gigiku a întrebat:

De ce plangem cand ne dam seama ca viata este nedreapta? De ce uneori nu putem sa trecem cu vederea, sa nu ne mai macine gandurile, si o traim asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca suntem oameni.Pentru ca avem suflet. Daca am trai asa fara sa ne macine nimic, ne-am transforma in niste nepasatori, indiferenti.Viata e nedreapta.Si noi plangem. E normal, asa ne exteriorizam.Stii cum e...Fiecare avem dreptul la o dezamagire.