| 4b a întrebat:

"De ce Scufitei ii trebuie atatea intrebari sa se prinda ca ma-sa mare e de fapt lupul deghizat? Probleme psihice sau oftalmologice?"

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Era curioasa, vezi de asta se spune ca curiosi mor repede

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Cu ochiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi făcea avansuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea credula bleaga

| Dragonfly6 a răspuns:

Asta-i o poveste. Nu am vazut inca vreun copil de pana la 8 ani sa intrebe asta, numa daca o auzit pe undeva.
Si Scufita... poate era beata, s-o fi intors de la o petrecere.

| Cioxan a răspuns:

Probabil ca nu are mai mult de 4 -5 ani! si daca avea o bunica...gen travestit ...careia ii crestea barba si restul, scufita nu se putea obisnui cu ideea! probabil de aici vin atatea intrebari tongue rolling on the floor

| ClaRa94 a răspuns:

=]]]]] Asa sunt povestile..Si basmul asta e pentru copii mici..Intrebarile astea lor le aduc suspans.smug Le este din ce in ce mai frica rolling on the floor))

| Georgii97 a răspuns:

1. Fie pentru ca face pe proasta, 2. Fie pentru ca este proasta