| MrNuggets a întrebat:

De ce simt astia care folosesc social media nevoia de a se lauda mereu, in fiecare zi?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Maimuta asta homo sapiens a evoluat in grupuri mici,sunt fiinte sociabile,iar in era antosicializari noi tot avem nevoia aia,cerem atentie non stop,Instagram, Facebook e un spital de narcisti, ei se imbraca scump doar pentru atentie cu toti o avem, sa fim sincer cu noi prima oara, de ce ai iphone sau s23, ca sa fii si tu cineva in societate, e normal doar sa nu ai o dependenta

| 4evergentleman a răspuns:

Cocalari,fiindcă în viață de zi cu zi de simt neînțeleși, că nu sunt apreciați, respectați, iubiți și atunci o fac eu însăși când lăudătorii le-au murit sau sunt grandomani sau narcisiști bolnavi psihic. Pe lângă toate astea educație proasta, noi suntem un popor needucat.

| MrNuggets explică (pentru 4evergentleman):

Daca iti dau funda promiti ca nu mai ameninti ca te sinucizi?

| 4evergentleman a răspuns (pentru MrNuggets):

Pot sa o fac și fără să ameninț, sa postez o întrebare pe TPU, sunt într-un colaps financiar grav și par sa nu mai îmi revin. Funda nu mă ajută cu nimic eu nu dau răspunsuri sa primesc funde ci sa ajut oamenii cum pot și eu.