| AvalohAlyn a întrebat:

De ce subiect/domeniu esti pasionat și vrei sa afli lucruri noi in legătură cu el? Adică ești dornic de aflarea mai multor informatii din acel domeniu.

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De fotbal sunt cel mai pasionat, cred ca nu am ce afla nou despre el, stiu cam tot ce s-a intamplat in sportul asta, am vazut documentare cu sutele, meciuri cu miile pana acum si m-am interesat despre multe evenimente care au ramas in istorie.

| Cameliapantiru a răspuns:

Mă pasionează arta cu toate subdomeniile ei (literatură, teatru, muzică, balet, pictură, sculptură, arhitectură).

| Nume6 a răspuns:

Mi-ar plăcea să călătoresc ca să descopăr culturi noi si după să rămân cu pozele să mă delectez cu ele amintindu-mi ce mișto a fost călătoria. Mi-ar plăcea undeva în Egipt, sau în Mexic(are o cultură foarte bogată și înfloritoare), si cu un tovarăș bineînţeles, un partener, prieten bun. Călătoritul e ca o gură de aer proaspătă. Iţi deschise sufletul, mintea, te face să suspini. Nu știu dacă asta se incadrează în întrebare happy