| RAY a întrebat:

De ce tot vad tot mai multe persoane fara simtul umorului? va plac persoanele cu simtul umorului?

25 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Persoanele cu simtul umorului sunt la mare cautare, iar persoanele fara simtul umorului au o tristete maxima in ei ce-i macina.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu chiar vad ca persoanele tacute, depresive sunt populare, sau ma insel eu?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar, te poti insela aici.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am observat ca fetelor nu place glumele, de fapt ce le place lor?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Unele au simtul umorului, altele nu le au, depinde aici de persoana.Sunt unele cu care te poti intelege perfect, glumesti cu ele si radeti impreuna foarte mult, dar sunt si unele incuiate, faci o gluma cu ele si se supara, depinde acum. De placut nu stiu ce prefera elerolling on the floor!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Banii,geld,money

| RAY explică (pentru Drimmero):

Totul le supara daca esti baiat cuminte freindzone, daca esti badboy esti un porc nesimtit, cica s-a facut un studiu in usa despre baieti buni s-a dovedit ca femeiile nu vor asa ceva din contra ceva departe de ideea unui om serios de casa, majoritatea inselau acel baiat bun

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Fiecare cu ale lor, nu le poti baga pe toate in aceeasi oala, sunt si fete rafinate, dar mai exista si pramatii de ''sosea''.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Desigur ca mai sunt si de alea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Treaba lor, sa fie ''sanatoase'', daca inca n-au luat boli!

| R0R0 a răspuns:

Da.
In ziua de azi, oamenii sunt stresati si tristi. Dar optimismul favorizeaza viata.
Dar nu-mi plac persoanele ironice.

| oprescudorin11 a răspuns:

E si aici o perioada de tranzitie.Cand se schimba guvernul se schimba si glumele.Dar e o perioada de readaptare.

| Anonimuserr a răspuns:

Pentru că viața este grea și nu toți sunt dispuși să mai râdă. Știi și tu bine că în România este greu. Mă refer la marea majoritate a populației și nu la cei care o conduc.
Da îmi plac persoanele cu simțul umorului dar cu o anumită limită. Totul trebuie să aibă o limită și să nu batem câmpiii, să folosim glume proaste ca să lezăm pe alții.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Mann vb de cei de aici tineri depresivi fara simtul umorului, e trist

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Depinde de fiecare persoană în parte. Chiar și tineri pot avea probleme pe suflet sau probleme materiale sau personale probleme de dragoste ș.a.m.d. Dar depinde și de felul omului cum ziceam. Nu suntem cu toții croiți pe același calapod. E bine să ne bucurăm de viață și de orice moment și să lăsăm supărările și răutățile.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mie imi plac cei cu simtul omorului

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci ma placi, beton

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai ce ma tu ai simturi? laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Am cate vrei tu, daca vrei le putem incerca impreuna

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu simt doar ura, o incercam?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da,sincer nu-i gluma cu fosta iubita am inceput prin cearta sa ne iubim ma refer emotional

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si de aia a ajuns fosta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ne-am iubit prea mult asta ne-a facut sa ne cunoastem prea bine si sa incepem sa ne uram, las ca cu tine voi muri

| Miss25JK a răspuns:

Sunt printre cei 0, 00001% are au simtul umorului pe site-ul asta!