| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce unii oameni se plang zilnic ca viata e grea? Ei nu se gandesc ca cu cat se plang mai mult ca viata e grea cu atat vorbele lor vor deveni realitate si ei se vor afunda tot mai mult in depresie? Chiar merita sa se planga unii oameni ca viata e grea? Chiar nu mai au scapare acei oameni sa iasa la lumina si sa vada frumusetea vietii?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fiecare are o scăpare, dar pentru asta nu e nevoie de încăpățânare.

| Mayhem666 a răspuns:

Sper ca nu te referi la mine cu intrebarea asta!

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Esti plangacios,, Otakule?

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, dar ai vazut si tu ce intrebari am pus in ultimul timp, adica ultimele 3 intrebari.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Erai aproape depresiv!

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Aha, ok atunci! happy

| Florentina9210 a răspuns:

Nu toata lumea este suficient de puternica sa accepte viata!

| justanotheruser99 a răspuns:

Pentru ca au prea mult timp liber si nu stiu ce sa facă cu el, asa ca le convine sa se plângă de diferite probleme. Nu stiu daca doar mie mi se pare, dar mai nou cu cat mai multe probleme ai popularitatea ta creste. Ce nu înțeleg eu e: de ca naiba te-ai lauda cu așa ceva? laughing In fine... Asta e!

| Siminadaniela a răspuns:

Nu toti oamenii sunt suficienti de puternici incat sa iasa la lumina si sa vada frumusetea vietii..cum spui tu, si daca isi impartasesc problemele cu alte persoane nu inseamna ca se plang sau ceva de genul.pur si simplu se descarca! Si viata nu e asa frumoasa pentru toti, fiecare om are diferite probleme..mai mici sau mai mari. Poate tu nu ai problemele celor care nu vad viata asa frumoasa...E problema fiecaruia modul in care priveste lucrurile!