| anonim_4396 a întrebat:

De ce unor oameni le plac mai mult telefoanele Apple Iphone decat alte marci, eu personal cred ca Samsung, LG si Motorola sunt mult mai bune decat Iphone.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Efectul de turma...a fost laudat putin acum toata lumea vrea unul!
. personal si mie imi place iphone, dar Samsung galaxy s2 cel putin ...este mult mai performant!
E drept... iphone are o interfata interesanta, si aplicatii la fel...dar si celalalte telefoane au recuperat terenul!
In ziua de azi performantele sunt aceleasi.dar totul tine de popularitate, si marketing!

2 răspunsuri:
| iLikeToHelp707 a răspuns:

Pentru ca lumea vrea acum mult mai mult decat un telefon la care doar poti sa vorbesti si sa trimiti mesaje.Acum se folosec la internet si vorbit pe retele de socializare.
Si mie imi place Motorola, Samsung si chiar si Simens mai mult decat un Iphone.
P.s:Imi place telefonul meu vechi dar bun Motorola happy

| Mda01 a răspuns:

11 ani au trecut și lucrurile nu prea s-au schimbat rolling on the floor))