| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un telefon! 2 marci imi plac cel mai mult, Samsung si iphone! La iphone imi place foarte mult designul telefonului, pare un telefon foarte simplu si ok! Telefoanele Samsung am auzit ca sunt mai bune decat Iphone. Dintre s7 si iphone 7 ce sa aleg? Mai mult pentru internet si pentru poze as dori. Mult noroc in viata pentru toata lumea.

8 răspunsuri:
| SpyGMRomanulPuternic a răspuns:

1. Iphone nu e marca
2. Diferenta dintre un telefon de 1500-2000 lei si 2500-3000 lei nu este foarte mare. Daca vrei un telefon but pentru poze sau internet nu iti recomand Iphone 7 sau Samsung S7 pentru ca dai mai mult degeaba, daca ai vrea sa te lauzi cu telefonul tau ia-l. Daca nu, iti recomand One Plus 3 este un telefon foarte bun, are camera mai buna decat S7, viteza de internet la fel, display destul de mare, design frumos, si rezolutie buna. Daca vrei uita-te pe internet (eMAG, altex, etc) si lamureste-te. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru SpyGMRomanulPuternic):

Da pentru ce ii iphon-u?

| anonim_4396 explică (pentru SpyGMRomanulPuternic):

Nu e telefon bun s7 pentru poze? na las cai bun chinezariile alea

| SpyGMRomanulPuternic a răspuns (pentru anonim_4396):

One plus 3 nu este chinezarie, oricum telefonul este foarte bun pentru poze si internet daca nu vrei sa ma crezi bine happy.

| SpyGMRomanulPuternic a răspuns (pentru anonim_4396):

Apple e marca sa stii :3

| aXy99 a răspuns (pentru SpyGMRomanulPuternic):

Vorbesti ABERATII. One plus 3 nu are camera mai buna decat s7, e cu mult in spate. Chiar daca are 6 GB RAM asta este mai bun. E un telefon decent, foarte bun pentru banii aia, dar nu se compara cu S7. La camera nu mai zic, S7 are cea mai buna camera de pe piata smartphone-urile, si nu o zic eu, ci testele expertilor in domeniu.

| SpyGMRomanulPuternic a răspuns (pentru aXy99):

Am comparat telefoanele. El a spus ca vrea un telefon bun pentru poze si internet. One plus 3 are 16 MP pe cand S7 are 12/14 nu mai stiu sigur. happy

| aXy99 a răspuns (pentru SpyGMRomanulPuternic):

Megapixelii NU AU NICIO RELEVANTA! Samsung a redus megapixelii din diverse motive, cu toate astea au reusit sa faca cea mai buna camera de pe un smartphone. Conteaza lentilele, senzorul si tehnologia dual pixel pe care o au!