| Denysuk_3788 a întrebat:

Ce mancati cand aveti pofta de ceva dulce? >:

Răspuns Câştigător
| Alisa a răspuns:

Inghetata, as putea zice ca sunt dependenta de ea. big grin

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De obicei ingetata. Nici nu ingrasaasa de tare ca ciocolata sau prajiturile.

April
| April a răspuns:

Piersici, fructele mele preferate.

| Silvia a răspuns:

Eu mănânc de toateee =p~ [sunt gurmandă don't tell anyone ].
Ciocolată, îngheţată, cipsuri [sunt sărate, ştiulaughing], biscuiţi, cornuri, prăjiturele etc. love struck

| Vizitiul a răspuns:

O clasica lingurita de gem!

| nobody_9468 a răspuns:

Mananc ce am dulce prin casa...Inghetata de obicei gasesc mereu in congelator sau cornuri, zeo:X.Astea se gasesc in casa care sunt mai dulci, si uneori ciocolata.Insa am cam pus punct dulciurilor ca a venit varalaughing si sunculita crestehee hee.
Prepara-ti tu ceva daca nu ai...winking

Bafta.

| paramore a răspuns:

CIOCOLATAAAAAAAlove strucklove strucklove strucksau napolitane cu ciocolata, prajitura de ciocolata, bomboane de ciocolata, ceva de ciocolatalove strucksi pe urma beau colalaughing

| Roxy a răspuns:

Cicolata:X
Si acum ca vine vara inghetata :X
De obicei ce gasesc prin dulapul cu dulciurilaughing. stiu ca e comic dar si parinti mei sunt mari fani ai dulciurilor:X
Pai cam tot timpu maicamea face prajituri sau ceva dulce sau avem magiun(o dulceata de prune ducle acrishoara care e bestiala:X)Eu asa ii zis la respectiva dulceata.
Si Multe fructe:X

| Kitty a răspuns:

Fructe... ce fructe? depinde ce gasesc prin casa in ziua respectiva, kiwi, mere, portocale, capsuni, struguri.

| Maria_1984 a răspuns:

Ce am prin bucatarie, prin frigider!
Fructe, biscuiti din cereale, cereale, ciocolata, inghetata:X!
Cand sunt in criza mananc dulceata cu margarina pe paine(neagra...merge mai bine la gem si margarina, parerea mea)
Mama obisnuieste sa faca tot felul de deserturi asa ca cam am ce, desi incerc sa tin cura!
In orice caz, cand am pofta de ceva dulce si chiar n'am nimic imi pregatesc repede o budinca la plic! Se face foarte repede si e gustoasa(nu stiu si cat de sanatoasa e, dar in fine, scopul e atins!)
Cand n'am absoooolut nimic ma duc la magazin si-mi cumpar de obicei Natty, piscoturi din acelea sau sticsuri umplutelaughing) nu stiu cum se numesc! Sunt destul de buuuneee=p~ sau imi sun unul dintre parinti care e la serviciu si il rog sa'mi ia ceva de pe drum cand ajunge acasa si mai rabd putin pana vine!
pup:*

| Aurelia_6050 a răspuns:

Depinde daca am ce. De obicei ciocolata sau bomboane.

| datesraluca a răspuns:

Ciocolata sau unt de arahidebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce am. Si in general am, ca-mi place sa fac prajituri si biscuiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bomboana cumiere de albine.

| fobie de mate a răspuns:

Mere love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck. de fapt eu mananc mere in fiecare zi un kg, dar daca vreau ceva dulce tot mere laughing. a fost cand am mancat si 4 kg in aceeasi zi laughing =p~