| Marbella188 a întrebat:

Eu am probleme cu ochii, am glaucom, si am 16 ani. Chestia e ca am avut inainte sa aflu si sa incep tratamet..am avut de doua ori niste faze naspa, mi s-a luat vederea aproape de tot pentru cateva minute, a fost groaznic... si acum vad de la picaturi tot in ceata cu ambii ochi..sau vad asa ca si cum ar fi fum peste tot. Fac si atacuri de panica pentru ca ma sperii foarte tare..de abia in mai am alta consultatie la dr. acum 2 zile am fost iar.Ce sa fac sa nu ma mai gandec acolo si sa nu imi mai fac atatea ganduri negre?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa mergi la un psiholog ca e ggreu sa treci peste asa ceva.

| kar1GaNNN a răspuns:

Gândește pozitiv. Fii tare.