| anonim_4396 a întrebat:

De curand am vazut pe net frenum piercing adica pierce in "ata"penisului.Si ma gandeam si eu sa... ce vreau sa va intreb daca e sa dezinfectez zona cu clorura de iod e vreo problema? Adica ustura sau ceva, cred ma va ustura destul cand perforez pielea acolo.Astept Pareri ce-l mai relevant raspuns primeste ҳ̸Ҳ̸ҳ

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Fa-ti ba tu cu dalta in cap sinucide-te esti prea prost sa mai traiesti.Asta consideri tu raspuns relevant? Nu iti dau replay pentru ca esti prea deshumat sa discut cu tine.

| DanielDesumoulins a răspuns:

Încearcă să îţi faci gaură cu dalta fără să dezinfectezi, nu e nici o problemă.

| DenysXp a răspuns:

Prietene am si eu pirce in ata si nu se infecteaza am chair 2 gauri de pirce in ata nu doare deloc mie chiar nu mi-a curs sange dar sfatul meu ia-ti un ac de perfuzie ca e mai bine si poti baga pirce ca, cu din ala de seringa nu intra pircingu Bagta