| IoanaIonuca a întrebat:

De fiecare data cand imi vine menstruatia, ma doare super tare burta. De-abia pot sta in picioare. Si cateodata mai si vomit. De starea de somnolenta nici nu mai zic laughing Da burta e super naspa. Ce-as putea sa fac sa nu ma mai doara asa rau?

2 răspunsuri:
| ChrystianSandu a răspuns:

Sa ramai gravida, funda?

| JustaLittle a răspuns:

Si eu patesc lucruri de astea. Eu iau in fiecare dimineata in primele zile ale menstruatiei o pastila "Brufen". Gasesti la farmacie la pret acceptabil. Iti trece in maxim 15 minute si nu te mai doarte toata ziua