| DracuIa a întrebat:

De la o scara la 1 la 10 la ce tip de persoana considerati ca va incadrati?
Am facut o organizare aproximativa, acum voi alegeti.

10 - om de nota 10 din toate privintele, cu experienta si inteligenta peste medie, un om exemplar, bun la inima, si la portofel. (care ajuta
si pe altii)
9 - om de afaceri cu success (afacere si bani)
8 - o persoana cunoscuta, ambitioasa, o fire luptatoare, si deschis cu respect de sine.(o persoana publica, cantaret, vlogger etc)
7 - cu studii superioare si respect de sine, inteligent, job bun, bani in cont, masina scumpa.si are tot ce-si doreste.
6 - un om descurcaret (job, casa, masina, familie)
5 - un om de rand normal(job, chirie si eventual relatie)
4 - pe cont propriu, singur/a, care se descurca singur, nu-i place sa depinda de altii, putini prieteni sau fara prieteni si/sau familie.
3 - neangajat, traieste din ajutor social, parinti, pe salaru nevestei(nu-tii place munca)
2 - lenes, sarac,instabil, nespalat, depresiv, anxios, trist, nervos,suparat pe viata, hater, cersetor, bataus.
1 - betivan care toata ziua doar bea si fumeaza, neangajat, care ii place sa barfasca si sa critice lumea si sa isi bata copii si nevasta.(lucru slab)
0 - infractor (violator, criminal,hot,psihopat, obsedat)

Sunt categorii generale nu am stat sa le organizez la perfectie dar cam asa sunt in general.

12 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt manelist si am multe Opeluri, unde ma incadrez?

| SilentRain a răspuns:

| J0B0MAT a răspuns:

Un 1,5 aș zice.

| Dismally a răspuns:

10 pentru cei pe care ii cunosc si 0 pentru cei necunoscuti.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

100, ca sunt zeu happy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, nu-s de-a aici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Ai dat un răspuns de milioane happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam dracula! (6)
In primul rand eu ma vad pe mine un om descurcaret si perseverent, nu invat tare bine deoarece sunt un pic lenes dar stiu cu ce sa ma descurc la nevoi si multi cer de la mine ajutor deoarece eu gasesc raspuns la orice intrebare, sunt gospodar la 13 ani si stiu cum sa am grija de casa, dau mancare la gaini, matur, ud tuiele sau brazii, etc, nu am job deoarece am o varsta frageda doar 13 ani dar ce conteaza asta deoarece jobul meu principal este scoala, masina nu am dar am grija de masinile parintilor, le spal pe dinafara, le spar covorasele, le sterg prin interior etc.
Sper ca ai inteles ceva din ce am zis happy

| ionur a răspuns:

11-_-

| Cristi9997 a răspuns:

1 si 0 clar.
Pãcat ca unii oameni nu vad asta la mine pana nu e prea tarziu: )