| BroscutaInstelata a întrebat:

De multe ori mi se intampla sa ma visez cu scene un pic "erotice" si mi se intampla ca simt dintr-o data o placere asa si in realitate. Oare ma masturbez in somn?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te masturbezi.Este normal la tinerete sa ai vise erotice si sa te uzi.

| Aleqa a răspuns:

S-ar putea ca in timpul somnului sa visezi ceva erotic care iti place, ceva ce te face sa te si masturbezi. Deci da, s-ar putea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,in somn nu.In cazul asta organismul tau isi indeplineste singur necesitatile. E ceva obisnuit si absolut normal pentru un organism tanar si sanatos, privat de o viata sexuala.