| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a întrebat:

De unde pot lua țigări electrice? Pot doar să le cumpăr de pe net? Există magazine pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sunt peste tot. In magaine, prin oras, la mall sau pe internet sunt numai categorii despre asa ceva. (https://www.emag.ro/tigari-electronice/c)

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sunt si magazine, gasesti si pe net. Cauta vape shop sau tigari electronice plus zona ta pe google si sigur gasesti ceva.

| Celcestietot a răspuns:

Incearca in benzinarie.

| Ciumpi35 a răspuns:

Smokemania.ro fumeazaok.ro e-fum.ro fumeaza.com vapers-one.ro vaperia.ro voore.ro