| NatureSelf a întrebat:

Dece este natura omului, si mai ales a romanului atat de negativ, in cat intrebi ceva si sare sa-ti dea in cap? de ce uni nu vor sa se controleze, si de ce alti, sunt foarte passivi cu asta?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu trebuie sa te superi, te inteleg, esti mai nou pe aici.Ai fost jignit la intrebarea cu oul.Considera ca nu-i decit un site si mergi nestingherit mai departe.Participa,spuneti parerea indiferent de ceilanti, raspunde unde poti ajuta. Daca era sa nu depasesc momentele astea precum a tale trebuia sa fiu internat la nebuni.

| NatureSelf explică (pentru harciog):

Stiam ca mai sunt si oameni care au fost bine crescuti, si stiu sa se comporte ca oameni.

| harciog a răspuns (pentru NatureSelf):

Nu fi asa sigur in ce ma priveste.Am si eu momente de zici ca nu-s adevarate.