| geo986 a întrebat:

Deci am o pereche de casti cu microfon acum cateva zile microfonul mergea si azi am vrut sa filmez ceva cu fraps si surpriza nu merge micorfonu este bagata bine mufa in spatele unitatii dar e ca si cum nu las avea bagat.Am relatek ak97.Dau fundoi mare care ma ajuta.

1 răspuns:
| oleseafrumoasa a răspuns:

Selena Gomez (n. 22 iulie 1992) este o actriță și cântăreață americană, cel mai bine cunoscută pentru rolul lui Alex Russo pe Disney Channel, Magicienii din Waverly Place. Ea a jucat în filme de televiziune, Another Cinderella Story și Programul de protecție al prințeselor. Înainte de Disney a avut un rol în Barney&Friends. În 2008, ea a semnat un contract cu Hollywood Records și a contribuit la soundtrack-urile filmelor Tinker Bell, Another Cinderella Story și Magicienii din Waverly Place. Trupa ei, Selena Gomez & Scene, lansează albumul lor de debut Kiss&Tell pe 29 septembrie 2009 continuând cu albumul a year without rain și a year without rain deluxe edition lansate în septembrie 2010, urmând să apară albumul We own the night lansat pe 28 iunie 2011.