| Enma a întrebat:

Deci am windous 7 si doua saptamana nu am avut nimic acum mi-a aparut o porcarie de la windous genuine? simi spune mie ca windousu meu e o copie si nu stiu ce cand eu l-am cumparatstraight facecd problema e cami face ecranu negru si mil schimba si daca bag imagine peste 2 min si ma enerveaza... are careva idei ce sa fac sa scap?big grin funda

6 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Iti dau eu am avut acciesi problema.happy

| ionica56 a răspuns:

Ti-a aparut vreodata o fereastra cu Windows Genuine Advantage pentru instalare? Sau ai primit vreo avertizare in stanga jos cum ca ai o copie de Windows si nu un original? Daca da, mai mult ca sigur din cauza asta ti se face background-ul negru.

Ca sa iti rezolvi problema, sa dezinstalezi acel program pentru windows intra descarca de pe net RemoveVGA (pentru windows xp) sau RemoveVTA (pentru windows 7). Pt mai multe detalii intra si aici: http://welcome.haipa.ro/......fications/ Dolowandeaza removewat si da click pe el in 5 secunde dispare si dai un restart:)

| Raymond a răspuns:

Foloseste RemoveWat. http://www.megaupload.com/? d=ERHCZBWE

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si mie mi-a aparut windous genuine si ecranul imi era negru.Eu mi-am reinstalat windous-ul pentru ca surpriza mi-a fost cand am deschis compul si nu mai mergea nimic.

| Enma explică:

Nu asta alcevacrying

| Enma explică:

Daca si stiu cum laughinglaughing