| anonima480 a întrebat:

Deci,cititi :

mi-e frica de ora de matematica, stiu ca e ciudat.mi-e frica de profesor, desi nu am note chiar asa de proaste (8, 8,4).nota 4 am luat-o pentru a am intarziat la ora -.-mereu invat, imi fac temele si mereu sunt pregatita...dar profu ' e dur rau! daca nu stim lectia direct 2 in catalog, cum as putea sa scap de frica asta ciudata...dau funda. multumesc

Răspuns Câştigător
| EsteraIulia1918 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, e doar un profesor- incearca sa trei peste chestia cu '' mereu note bune'' - pentru ca te vei stresa, si atunci va fi si mai nemultumit = mai dur - stiu, e mai greu, dar... oricum, cu timpul, presupun ca se vor mai redresa lucrurile, va va cunoaste, va veti imprieteni- cel putin asa cred- ca si colectiv- sper ca te-am putut ajutawinking