| Vanderbart a întrebat:

Deci cred ca am facut-o de cacao azi.Cum ma aflam la tara ce credeti ca mi-a trecut prin mintea diabolica sa fac... eram cu bunica-mea sa facem cu cazanu si nu stiu cum de ma mancat unde ca unde isi baga dracu coada iasa se sparg stranicile, deci eram cu cazanu sa facem tuica si pun o sticla de carbid cu 3/4 apa un ea... deci va da-ti seama ce a urmat gaura in cazan de 5-10cm si aproape o inmormantare. Cazanu era de 3 generatii sa sa gasit unu ca mine sa il strice tocmai acuma.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Si acum un moment de reculegere pentru cazan...a fost un cazan bun care a imbatat 3 generatii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu aveai cui povesti ce ai facut? In primul rand mai invata la lb.romana si in al doilea rand aici se pun intrebari pentru a fi ajutat.Pa.