| Mihaela_1499 a întrebat:

Deci eu sunt o fire mai libera, nu suport sa imi spuna cineva ce sa fac si cum sa fac, sa mi se taie libertatea. sa mi se impuna reguli. Si problema e ca iubitul meu taman asta face frustrated.
Voi ce ziceti, e normal sa fie gelos pe un baiat cu care vorbesc eu pe mess [ cam despre orice], mentionez ca am spus ca il iubesc si tin la el ca la un frate.
Voi ce ziceti.

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Diana draga, nici macar regii nu faceau ce voiau. Astazi nic sefii de stat si de guvern nu pot face asta.
In ceea ce te priveste desigur tu hotarasti. Daca vrei sa fii cu cineva, sa imparti viata in doi, atunci va trebui sa-ti schimbi regulile. In schimb daca vrei sa ramai singura poti continua asa.
Alegere inteleapta!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu are de ce sa fie gelos.Nu-mi spune ca el nu are prietene carora le povesteste ce i se intampla.Pana la urma ai dreptul sa ai cati prieteni vrei insa iubit numai unul. Daca iti mai face scene spune-i ca nu ai de gand sa renunti la prietenii tai doar pentru ca el e egoistwinking

| foxi a răspuns:

De mica esti cam...rea!

| BubuLina999 a răspuns:

Pai prietenul tau e putin posesiv. tu ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui ca nu renunti la viata ta pentru o prostie.pana la urma e dreptul tau sa ai amici cu care sa iti impartasesti intamplarile si secretele. daca el nu poate sa te inteleaga pe tine inseamna ca nu te cunoastea indeajuns.gelozia e uneori frate cu prostia asa ca daca nu ai incredere in partener si nu ii respecti viata nu ai de ce sa mai continui o relatie cu el. mai vorbiti si voi incearca sa. l faci sa inteleaga ca el este iubitul tau si chiar daca il iubesti nu poate sa iti schimbe modul de a traii

| Mihaela_1499 explică:

@foxi, nu rea laughing, independenta.
Cu prietenie, Diana.

| Mihaela_1499 explică:

Ah la naiba!
Grea e viata'n doi.