| AndreiPirlo a întrebat:

Deci intrebarea mea e urmatoarea eu am 15 ani 55 kg si vreau ca din vara sa incep sala pentru motive proprii in fine eu acum am 28 in brat si vreau ca pana la sfarsitul verii sa am 34 as dori daca vreti sa imi recomandati o marca de suplimente (proteine) pentru cresterea masei musculare plan de antrenament am gasit eu
mersi anticipat pentru raspunsuri cel mai bun raspuns ia funda

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Culturismul, ca si celelalte sporturi, necesita un ajutor, in plus datorita efortului fizic. Dar: Fara anabolizante. Daca vei vrea sa-ti strici corpul, poti lua. Cum crezi ca vei arata cu bratul de 34- 40 si corpul mic? Corpul trebuie modelat sa-i dai o forma placuta nu sa-l faci diform. Cand vei lucra cu greutati si vei lua anabolizante, te vei dezvolta anormal. Urmarile vor fi grave. Numai un lucru: Daca vei face mai mult timp, vei avea probleme sexuale. Garantat. Gandeste-te. Ca atare fa, dar nu lua anabolizante. Pentru incepatori este bun, Mega Mass. Pa!

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Da ma nu lua proteine ca pe urma iti strici ficatul in fine daca chiar vrei ia super mass, mass forte, danabol sau ideal protein sunt bune toate

| snoppyamabil a răspuns:

Ba frate nu te indopa cu proteine eu tot 15 ani am dar ma in brat 48 fara proteine

| claudiu_9997 a răspuns:

In 4 luni de sala de la 60 kg am 68kg si 15 ani, am luat gfx