| Modoranu a întrebat:

Deci, la noi in clasa s-au facut niste biletele cu numele fiecaruia si fiecare amn tras un biletel, iar numele caruia l-am nimerit sa ii dam un cadou de Craciun.Eu trebuie sa dau unei fete si nu stiu ce sa ii dau...nu prea ne cunoastem sunt intr-a 9-a, dar am vazut-o ca ii plac animalusele de plus ca avea unu cu ea la scoala...deci ce as putea sa ii iau. sau sa ii daruiesc?

6 răspunsuri:
| Ayskle a răspuns:

Depinde doar de ea! Ce zodie e?

| Modoranu explică (pentru Ayskle):

Nu stiu... dar eu ma gandeam la ceva ce i-ar placea unei fete. asa ceva mai dragalas. is baiat si nu prea stiu voi fetele ce spune-i?

| Ayskle a răspuns (pentru Modoranu):

Good! Man! I'm an boy! Xd! OMG! poate ceva facut de tine eu n-am dat gres niciodata cu asa ceva la o fata! Juur ma "voi fetele"! XD

| Modoranu explică (pentru Ayskle):

Cam ce mai exact sa ii fac. cateva idei.

| Ayskle a răspuns (pentru Modoranu):

Prima data vrei sa-i iei ceva specila sau ceva doar ca sa te scapi?

| Modoranu explică (pentru Ayskle):

Pai... nici ceva special nici ceva sa scap. ceva simbolic. deoarece suntem colegi de clasa si voin fi pana intr-a 12-a